Aktualności 2016/2017

Szanowni Państwo, jeżeli chcecie zapewnić dobre wykształcenie swoim dzieciom, zapiszcie je do Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi Stowarzyszenia Rozwoju i Odnowy Wsi w Domaszkowicach.

Dyskoteka walentynkowo-karnawałowa.

W dniu 10 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka walentynkowo-karnawałowa. Czytaj dalej….

Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 9 lutego 2017 r. od godziny 16.00 do 17.30. odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi. Czytaj dalej…

Czad – cichy zabójca

W dniu 9 lutego 2017 r.  odbyła się pogadanka dla wszystkich uczniów naszej szkoły na temat niebezpieczeństwa zatrucia się czadem. Czytaj dalej…

Zajęcia pozaszkolne i pozalekcyjne „ Zajęcia pozaszkolne szansą na dobrą formę: Kapitał jest we mnie”

Od 01 lutego 2017 r.  rusza kolejna edycja pozaszkolnych i pozalekcyjnych zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z sołectw Domaszkowice i Kubice. Środki finansowe w całości Stowarzyszenie pozyskało ze budżetu Gminy Nysa w ramach złożonej oferty zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym z uwzględnieniem profilaktyki uzależnień na 2017 rok. W ramach projektu uczestnicy mają zaplanowane zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne oraz zajęcia z profilaktyki. W sołectwie Domaszkowice odbywają się zajęcia sportowe – od poniedziałku do środy w godzinach od 15:00 do 17:00. Natomiast sołectwo Kubice zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe i plastyczne od wtorku do czwartku w godzinach od 14:30 do 16:30. Projekt zakończy się 30 listopad 2017 rok.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach.

opracowała Pani Agnieszka Biernat

Półkolonie zimowe „Ferie zacząć czas- ruszamy po zdrowie”

W dniach od 13-17 lutego 2017 r. tj. w trakcie ferii zimowych w naszej szkole odbędą się zajęcia skierowane do uczniów naszej szkoły oraz dzieci i młodzież zamieszkałej na terenie sołectwa. Środki finansowe Stowarzyszenie pozyskało ze budżetu Gminy Nysa w ramach złożonej oferty zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym z uwzględnieniem profilaktyki uzależnień na 2017 rok. Ramowy plan zajęć obejmuje między innymi zajęcia sportowe, wyjazdy na basen i lodowisko, seans filmowy oraz zajęcia z profilaktyki uzależnień.

Zajęcia odbywają się od godziny 8.30 do 14.00. Przewidziany jest poczęstunek (słodka bułka, woda mineralna, jogurt).

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w organizowanych przez nas zajęciach.

Harmonogram półkolonii zimowych od 13 do 17 lutego 2017 r.

datarodzaj przewidzianych zajęć
13 lutego 2017 r.
poniedziałek
seans filmowy, zajęcia z profilaktyki uzależnień
14 lutego 2017 r.
wtorek
wyjazd na lodowisko do Nysy
15 lutego 2017 r.
środa
wyjazd na basen do Nysy
16 lutego 2017 r.
czwartek
wyjazd na lodowisko do Nysy
17 lutego 2017 r.
piątek
zajęcia sportowe, zajęcia z profilaktyki uzależnień

opracowała Pani Agnieszka Bierna

Teatrzyk kukiełkowy „O rybaku i złotej rybce”

Firma fotograficzna, która przyjechała do naszej szkoły, aby zrobić zdjęcia dzieciom naszej placówki zorganizowała przedstawienie teatrzyku kukiełkowego. Czytaj dalej…

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 20 stycznia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Czytaj dalej…